Доповідачі Камерон Клокі

Хірург, науковець, викладач та підприємець. Керівник Induce Biologics Inc., компанія в галузі регенеративної медицини, з основним фокусом на інноваційні рішення для мускулоскелетної реконструкції. Протягом трьох десятиліть займався академічною стоматологією та клінічною практикою, остання його посада - завідувач кафедри оральної та щелеполицевої хірургії та професор оральної та щелеполицевої хірургії в Університеті Торонто. В 2017 завершив академічну кар’єру. Крім того входив в наукову раду кількох відомих компаній.

Автор численних друкованих робіт і виступів по реконструкції кістки та регенеративній медицині в Канаді та за кордоном.

Має більше 50 американських та міжнародних патентів, в тому числі таких, що пов’язані з загоєнням кістки. Завдяки цьому заснував успішний стратегічний альянс з виробниками і втілює свої ґрунтовні знання у комерційне виробництво. Клінічна практика була зосереджена на реконструкції кістки як підготовці до дентальної імплантації і він надалі продовжує розробки нових технологій у регенеративній медицині.


Регенеративна медицина в дентальній імплантології

Лікуючи пацієнтів, що потребують реконструкції кістки,  вже три десятки років, зміг зробити певні важливі спостереження та висновки. Старе гасло “форма і функція тісно пов’язані” працює тоді, коли ви робите регенерацію лицевих кісток, особливо при плануванні оптимального хірургічного положення дентальних імплантатів.

Традиційні підходи до реконструкції лицевих кісток включають або використання остеокондуктивних кісткових замінників або забір власної кістки з віддалених ділянок і перенесення її в ділянку втручання. Часто буває так, що ділянка забору кістки потребує більш ретельної підготовки та уваги, ніж ділянка імплантації. Зважаючи на це, форма, яку ми здебільшого отримуємо, є далеко неідеальною з огляду на функцію та естетику. Крім того, забір донорського матеріалу вимагає додаткового часу в операційній і відповідно більших затрат на лікування.

Наш досвід і розумінні основ біології загоєння кістки та стратегічних методів покращення її регенерації спонукав нас до відмови від використання донорського матеріалу. Крім того, з ортобіології давно відомо про протеїни, які можуть сприяти регенерації кісток. Один з таких протеїнів - морфогенетичний протеїн кістки (ВМР) має значні остеокондуктивні властивості для загоєння великих кісткових дефектів без використання автогенної кістки.

Ми завжди були сфокусовані виключно на пацієнті - від початку роботи з оральної реабілітації з використанням імплантації до лабораторних досліджень можливих шляхів покращення її результатів. Ми доклали дуже багато зусиль для винайдення нових регенеративних технологій і успішно застосовували ці досягнення в клінічній практиці. У цій презентації я розкажу про нашу роботу протягом трьох десятиліть з метою краще зрозуміти біологічні механізми регенерації кістки та втілити ці знання для успішного лікування пацієнтів простим та економічно вигідними шляхом. Обговорюватимуться практичні рішення оптимізації кістки перед хірургічним встановленням дентальних імплантатів з використанням регенеративних технік.

Камерон Клокі

Камерон Клокі


Канада