Про конференцію

Минуло 20 років від моменту абсолютно нового починання ― Першої Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації. Ми були перші та залишаємось лідерами, пропонуючи фахівцям найновіші досягнення та методики сконцентровані у трьох паралельних потоках: Імплантологія, Хірургічна пародонтологія, Ортопедія та зуботехніка.

Ювілейний 10 IMPLANTCONGRESS ― це ще один крок у майбутнє стоматологічної науки та практики. Усе найновіше, найпрогресивніше зосереджене у фокусній темі конференції ― «Імплантологія як філософія». Ми маємо безцінний досвід, унікальні знання і хочемо поділитися цим з Вами. Творимо історію української імплантології разом!

20 років разом!

Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації — це історія успіху, яка бере початок у 2002 році. Смілива ідея, вперше ініційована Асоціацією імплантологів України та її президентом М.М. Угрином, стала не тільки абсолютно новим починанням, а й поворотним моментом, коли українська імплантологія вийшла на міжнародний рівень, коли про неї заговорили світові світила.

Патронами цього заходу стали проф. Ш. Малєве (Бельгія), проф. К. Канберг (Швеція) та багато інших відомих у світі вчених, які усвідомили важливість розвитку та великий потенціал цього напрямку у молодій незалежній державі.

Ми відразу підняли планку дуже високо

Кожна наступна конференція що два роки ставала численнішою. Завжди наші спікери — це професіонали зі світовим ім’ям. За 20 років їх список налічує кілька десятків, це яскраві особистості, які ділились з українськими колегами досвідом, знаннями — Паскаль Валентіні, Філіппо Фонтана, Крістоф Хаммерле, Ніклаус Ланг, Карло Майорана, Доменіко Массіроні, Андреа Момбеллі, Олег Наштатік, Рональд Юнг, Стефано Пальмієрі, Джуліо Расперіні, Андреа Річчі, Франк Ренуар, Антон Скулеан, Кшиштоф Слівовскі, Енріко Штегер, Іштван Урбан, Джованні Зуккеллі, Отто Цур і ще багато не менш достойних професіоналів з різних країн.

У центрі уваги

У центрі уваги перших конференцій були проблеми імплантації. Подальша практика показала, що лікарям-імплантологам необхідні знання зі суміжних ділянок. Ми проаналізували ситуацію і реалізували нову концепцію «три-в-одному» і тепер наша конференція — це паралельні тематичні потоки. Від 2007 року у рамках заходу почали проводити профільні фахові симпозіуми стоматологів-ортопедів та зубних техніків, зубних гігієністів, пародонтологів, асистентів стоматолога, адміністраторів стоматологічних установ та молодих вчених і лікарів, численні майстер-класи. Мультидисциплінарний підхід як стратегія успішної імплантації став для нас ключовим моментом у філософії імплантологічного лікування.

У 2019 році ми додатково провели симпозіум із знечулення та питань седації і анестезії в стоматології, а також преконгрес з проблем стоматологічної освіти.

Сьогодення

На сьогодні ми вийшли на новий якісний рівень, тематична концепція конференції охоплює найважливіші, найактуальніші проблеми та постійно розширюється. Традиція нашої конференції — все, що відповідає вимогам часу, вимогам інноваційної імплантології.
Ми відкриті для світу, для нових знань!