Реєстрація на майстерклас
*
Аугментація м’яких тканин навколо імплантатів
Сучасні лікарі в основному фокусують увагу на остеоінтеграції імплантатів та рівні їх виживання. Однак, коли ми оцінюємо встановлення імплантів, надзвичайно важливою для успішного фінального результату стає естетика. Оптимальна інтеграція м’яких тканин та ідеальна рожева естетика є викликом, особливо зважаючи на супер високі вимоги сучасного пацієнта, який очікує, що протез буде настільки ж естетичним, наскільки функціональним. Збереження чи створення оптимального контуру м’яких тканин для відтворення природньої архітектури ясен завжди повинна стояти в пріоритеті.
В ході курсу будуть розібрані кілька різних хірургічних технік з використанням сполучнотканинного графту та тривимірної колагенової матриці, будуть обговорені переваги сучасних матриць з перехресними зв’язками, що ідеально зберігають об’єм при аугментації м’яких тканин. Крім того, учасники розберуть техніки збільшення товщини кератинізованих ясен – як з використанням вільного ясенного трансплантату, так і з застосуванням біоматеріалів.
Однак, очевидно, що для досконалої пластики м’яких тканин завжди критично важливо дотримуватись принципів пародонтальної пластичної хірургії. Процедура аугментації кістки є необхідною, якщо існуюча кістка не дає можливості адекватного встановлення імплантата, коли первинної стабільності досягнути неможливо, або коли протезування не дасть бажаного результату з огляду на співвідношення коронка/корінь. І лише після успішної аугментації кістки необхідно досягнути адекватної висоти м’яких тканин для створення здорової і стабільної периімплантних тканин та покращення естетики кінцевого результату.
Ербієвий лазер у стоматологічній практиці. Додатковий метод чи альтернатива?
ПЛАН КУРСУ
1. Різні типи лазерів у стоматологічній практиці.
2. Ербієвий лазер.
3. Принцип взаємодії лазерного променя з біологічною тканиною.
4. Застосування ербієвого лазера в:
- Пародонтології (застосування лазера на етапах пародонтологічного лікування)
- Ендодонтії
- Хірургії (видалення доброякісних утворів, вестибулопластика, пластика вуздечок)
- Дитяча стоматологія: малоінвазивні втручання у дітей без застосування анестезії та шовного матеріалу.
5. Аналіз клінічних випадків.

ПЛАН МАЙСТЕР-КЛАСУ
1. Демонстрація застосування ербієвого лазера на практичному прийомі лікаря стоматолога.
- Обговорення клінічної ситуації пацієнта, план лікування
2. Робота на тваринному матеріалі:
- Техніка вестибулопластики
- Техніка пластики вуздечки
- Гінгівектомія.
Назад
Даніель Кардарополі
Доктор стоматології зі спеціальним сертифікатом з пародонтології Університету Торіно, Італія.
Активний член Італійської Асоціації Пародонтології, Європейської Федерації Пародонтології, Італійської Асоціації Остеоінтеграції та Академії остеоінтеграції. Міжнародний член Американської Академії пародонтології. Науковий директор PROED – Інституту Професійної Освіти зі Стоматології (Торіно).

Лауреат премії «Goldman Award» Італійської Асоціації Пародонтології та нагороди «National Award» Італійської Асоціації Ортодонтії.
Член редакційної ради журналів The International Journal of Periodontics and Restorative Dentistry та American Journal of Orthodontics & Dentofacial Orthopedics.

Автор статей в міжнародних журналах з високим імпакт-фактором.
Автор книг Soft Tissues and Pink Esthetics in Implant Therapy (Quintessence Publishing, 2019) та Chirurgia Parodontale Plastica E Rigenerativa (2021). Основні сфери інтересів: пародонтологія, дентальна імплантація, регенеративна терапія та орто-періо міждисциплінарне лікування. Власник приватної практики в Торіно, Італія.
Назад
Адріана Бариляк
К.м.н., доцент кафедри терапевтичної стоматології ЛНМУ
Зав.відділенням лазерної стоматології ЦСІП ММ
Сертифікований спеціаліст лазерних технологій в стоматології (Академія лазерних технологій в стоматології SOLA, Відень, Австрія)
Президент Асоціації лазерної стоматології України
Член правління Світової федерації лазерної стоматології, член правління Української академії пародонтології
Автор понад 80 друкованих праць
Член редакційної ради журналу “Остеологія, імплантологія, пародонтологія”,” International laser Magazine".
Запрошений лектор міжнародних конгресів, майсте-ркласів, співорганізатор стоматологічних конгресів