Даніель Тома

Професор Даніель Тома є головою відділення реконструктивної стоматології та віце-головою клініки реконструктивної стоматології в Університеті Цюріха. В 2000 закінчив Університет Базеля і вивчав імплантологію та протезування в Клініці реконструктивної стоматології університету Цюріха в Швейцарії. Отримав стипендію ІТІ і провів 1 рік на кафедрі пародонтології в Університеті Техасу, в Центрі Наук про здоров’я, Сан-Антоніо, США. З 2008 по 2012 проходив стажування та був членом дослідницької групи в Клініці реконструктивної стоматології в Університеті Цюріха. В 2016 став гостьовим професором кафедри пародонтології Університету Yonsei, Seoul, South Korea. З 2020 - професор та завідувач відділення реконструктивної стоматології.
Основні інтереси - комплексне лікування складних пацієнтів з частковою відсутністю зубів з застосуванням всіх існуючих підходів реконструктивної стоматології та імплантології.
Основні наукові інтереси - регенерація твердих та м’яких тканин. Автор численних наукових та клінічних публікацій на цю тему.
Професор Тома є ІТІ Fellow та членом Експертної Ради Фонду Osteology.

Швейцарія
Країна: