Ізабелла Роккієтта

Ізабелла Роккієтта є спеціалістом з пародонтології з глибокою пристрастю до періо. Працює в виключно реферальній клініці. Величезний клінічний та науковий дослід дає їй можливість застосовувати ультрасучасні підходи та інноваційні матеріали для лікування найскладніших випадків найменш інвазивними методами.
Закінчила стоматологію в Університеті Мілана, Італія в 2002 році. Отримала однорічну стипендію на факультеті медицини Міланського університету. Науковий співробітник відділу пародонтології Гарвардської школи стоматологічної медицини, Бостон, Массачусетс.
Науковий співробітник і викладач кафедри пародонтології Міланського університету, Італія. До 2011 року була науковим консультантом Інституту стоматологічних досліджень та освіти (IDRE).
Голова Молодшого комітету ЄАО (Європейської академії остеоінтеграції) з 2007 по 2011 рр. Член Експертної ради Фонду Остеології та член Комітету з комунікацій ЄАО.
Працює у відділі біоматеріалі Інституту клінічних наук Академії Сахльгренська в Університеті Гетеборга, Швеція і виконує клінічну роботу, обмежену до пародонтології та імплантації в Лондоні, Великобританія.
Автор численних національних та міжнародних рецензованих публікацій та розділів книг. Міжнародний доповідач на тему: регенерація кістки за допомогою факторів росту та каркасів, тканинна інженерія, неоформування м’яких і твердих тканин з аутогенними живими клітинами, остеоінтеграція та модифікація поверхні імплантатів.

Італія
Країна: